Panuj nad stresem

W sporcie stres jest nieuchronnym towarzyszem na drodze do osiągania wspaniałych wyników. To emocjonalna huśtawka, która podkręca nasze serca i sprawia, że adrenalina płynie szybciej.

Zestresowany tenisista siedzi na korcie.

Ale czy wiesz, że stres w sporcie to coś więcej niż tylko negatywne uczucie?
To także wyzwanie, które mobilizuje nas do przekraczania własnych granic i odkrywania naszego prawdziwego potencjału. Jest taka metafora, że stres jest jak ognisko, które podgrzewa naszą determinację i zapala iskrę, która prowadzi do spektakularnych osiągnięć.

Trening zarządzania stresem - co możesz zyskać

W naszej współpracy skupimy się przede wszystkim na Twoich indywidualnych potrzebach. Oto przykładowe korzyści, dzięki którym poprawisz swoje wyniki: 

Tenisista próbuje zredukować swój poziom stresu.
Zawodnik tenisa próbuje opanować stres przed zagraniem.
"Stres może nas zatrzymać tylko wtedy, gdy pozwolimy mu to zrobić. Musimy nauczyć się go kontrolować i skupić na naszych celach." 
Novak Djokovic

Jak psycholog sportu może Ci pomóc?

W naszej współpracy będziemy pracować nad Twoją samoświadomością łącznie z psychoedukacją, by w efekcie jak najmocniej wesprzeć Twoje nowe postępy.

Przełamuj ograniczenia, doskonal umiejętności

Równolegle skupimy się na narzędziach oraz ćwiczeniach, które pozwolą Ci opanować budowanie celów żeby wesprzeć Twój rozwój i realizowanie marzeń.

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.