Twórz trwałe nawyki

Budując skuteczne nawyki, tworzysz środowisko, które działa w oparciu o optymalizację i sprzyja jak najlepszemu osiąganiu założonych wyników. Dzięki automatyzacji swoje czynności stwarzasz przestrzeń na nowe rzeczy, które następnie możesz zagospodarować według indywidualnych potrzeb.

Dziewczyna buduje nawyk słuchania muzyki przed treningiem.

Kluczową wiedzą jest fakt, że wszystko to, co świadome i kontrolowane, jest wysoce energochłonne dla naszego mózgu. W rzeczywistości nasze mózgi cały czas pracują na wysokich obrotach – analizują, przetwarzają, wyciągają wnioski, reagują.

Z tego powodu tak istotnym jest przemyślane zaplanowanie nowego zachowania (np. nowa technika) i skupienie się na jak najszybszej automatyzacji działań. Im bardziej nawykowe staną się nasze nowe zachowania, tym większe odciążenie dla mózgu i łatwość, z jaką będziemy podejmowali się chcianej aktywności. A w rzeczy samej, taki jest nasz cel!

Trening nawyków - co możesz zyskać

W naszej współpracy skupimy się przede wszystkim na Twoich indywidualnych potrzebach. Oto przykładowe korzyści, dzięki którym poprawisz swoje wyniki: 

Biegnąca razem para.
"Cele  jak punkty orientacyjne na drodze do sukcesu. Nawyki  pojazdem, którym tam dotrzesz."  
Edmond Mbiaka

Jak psycholog sportu może Ci pomóc?

W naszej współpracy będziemy pracować nad Twoją samoświadomością oraz psychoedukacją, by jak najmocniej wesprzeć Twoje nowe postępy.

Przełamuj ograniczenia, doskonal umiejętności

Równolegle skupimy się na narzędziach oraz ćwiczeniach, które pozwolą Ci opanować budowanie celów wspierających Twój rozwój i realizowanie marzeń.

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.