Osiągaj swoje cele

Działanie oparte na konkretnych planach pomaga skupić się na tym, co najważniejsze. A przecież chodzi o to, by podejmować te akcje, które są najbardziej efektywne. Ogólnie mówiąc to jak ukierunkowany reflektor, którego światło skupia się na tym, co naprawdę ma znaczenie. Dzięki temu łatwiej o optymalizację działania i dostarczenie energii tam, gdzie akurat jest ona najbardziej potrzebna.

Zawodnik ma cel: rzut do kosza. Polepsz swoją grę i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.

Faktem jest, że koncentrując się krok po kroku na pojedynczych, konkretnych celach, oszczędzasz swoje zasoby, takie jak czas, energia czy siły mentalne. Co więcej, to daje Ci to możliwość, by przerzucać je w inne obszary, gdzie są równie bądź bardziej potrzebne.

Przykład: rozpisz swój plan treningowy na pojedyncze ćwiczenia. Zobacz, jak dużo pojedynczych rzeczy masz do realizowania. Nadaj im odpowiednie priorytety i mając to na uwadze, zaplanuj rozwój każdej z umiejętności osobno. 

Trening mentalny oparty na celach - co możesz zyskać

W naszej współpracy skupimy się przede wszystkim na Twoich indywidualnych potrzebach. Oto przykładowe korzyści, dzięki którym poprawisz swoje wyniki: 

Cel osiągnięty, piłka zaraz wpadnie do kosza. Polepsz swoją grę i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.
Cel zrealizowany, zawodnicy przybijają sobie piątkę. Polepsz swoją grę i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.
„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” 
H. Jackson Brown, Jr.

Jak psycholog sportu może Ci pomóc?

W naszej współpracy będziemy pracować nad Twoją samoświadomością łącznie z psychoedukacją, by w efekcie jak najmocniej wesprzeć Twoje nowe postępy.

Przełamuj ograniczenia, doskonal umiejętności

Równolegle skupimy się na narzędziach oraz ćwiczeniach, które pozwolą Ci opanować budowanie celów żeby wesprzeć Twój rozwój i realizowanie marzeń.

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.