Dialog wewnętrzny

Głęboko ukryty proces, o którym wiesz tylko Ty sam – dialog wewnętrzny. To ta nieustanna rozmowa między Twoimi myślami, wątpliwościami i przekonaniami, która mówi Ci, czy jesteś wystarczająco dobry, czy możesz podjąć ryzyko lub czy zasługujesz na sukces. Z jednej strony ogromne wsparcie, z drugiej jednak potrafi podciąć skrzydła. Poznaj narzędzia, dzięki którym Twój dialog wewnętrzny będzie zawsze Twoim sojusznikiem.

Medytujący mężczyzna prowadzi dialog wewnętrzny. Polepsz swój dialog i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.

To właśnie dlatego tak istotny jest wydźwięk komunikatów jakich używasz. W zależności od ich charakteru, możesz negatywnie, neutralnie albo pozytywnie wpływać na swoją motywację, pewność siebie czy zaangażowanie. W końcu wszystko zależy od słów, zwrotów, zdań, które pojawiają się w Twoich myślach.

Dobra wiadomość jest taka, że bez względu na to, jak Twój dialog wewnętrzny wybrzmiewa dzisiaj, jest to obszar, który można trenować i cały czas doskonalić, by jak najwięcej korzystać ze swojego własnego głosu. Kształtuj go, a w efekcie odkryjesz pokłady dodatkowego wsparcia w dążeniu do realizacji swoich założeń.

Trening dialogu - co możesz zyskać

W naszej współpracy skupimy się przede wszystkim na Twoich indywidualnych potrzebach. Oto przykładowe korzyści, dzięki którym poprawisz swoje wyniki: 

Joga na plaży sprzyjająca dialogowi wewnętrznemu. Polepsz swój dialog i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.
Wewnętrzna radość mężczyzny. Polepsz swój dialog i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.
"Wewnętrzny dialog może być Twoim największym przeciwnikiem lub najlepszym sojusznikiem. Wybierz mądrze, w jaki sposób mówisz do siebie." 
Michael Phelps

Jak psycholog sportu może Ci pomóc?

W naszej współpracy będziemy pracować nad Twoją samoświadomością oraz psychoedukacją, by jak najmocniej wesprzeć Twoje nowe postępy.

Przełamuj ograniczenia, doskonal umiejętności

Równolegle skupimy się na narzędziach oraz ćwiczeniach, które pozwolą Ci opanować budowanie celów wspierających Twój rozwój i realizowanie marzeń.

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.