Buduj pewność siebie

Pewność siebie w sporcie pozytywnie wpływa na wykonanie i sukces sportowca. Zawodnik, który wierzy w siebie, ma większe zaufanie do swoich umiejętności, co bez wątpienia sprzyja zaangażowaniu oraz determinacji na treningach i podczas zawodów. 

Pewna siebie dziewczyna stoi na trampolinie przed skokiem do wody.

Wiara w swoje możliwości to wewnętrzny spokój, dodatkowo to także częstsze podejmowanie ryzyka i większa skłonność do rywalizacji. To również zdolność do pozytywnego myślenia oraz koncentracji na swoich mocnych stronach. Nie wspominając też o łatwiejszym utrzymaniu motywacji, nawet w trakcie mierzenia się z ewentualnymi trudnościami.

Trening pewności siebie - co możesz zyskać

W naszej współpracy skupimy się przede wszystkim na Twoich indywidualnych potrzebach. Oto przykładowe korzyści, dzięki którym poprawisz swoje wyniki: 

Akrobatka z pewnością siebie wykonuje skok do wody.
Dziewczyna nurkuje po udanym skoku do wody.
"Pewność siebie nie oznacza, że nie masz lęków. To oznacza, że nie pozwalasz, aby lęki kontrolowały twoje działania. Idź naprzód, nawet jeśli boisz się." 
Lindsey Horan

Jak psycholog sportu może Ci pomóc?

W naszej współpracy będziemy pracować nad Twoją samoświadomością łącznie z psychoedukacją, by w efekcie jak najmocniej wesprzeć Twoje nowe postępy.

Przełamuj ograniczenia, doskonal umiejętności

Równolegle skupimy się na narzędziach oraz ćwiczeniach, które pozwolą Ci opanować budowanie celów żeby wesprzeć Twój rozwój i realizowanie marzeń.

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.