Zrozum emocje

Emocje są nieodłączną częścią sportu i to chyba właśnie ich dynamika sprawia, że jest on tak niezwykły i przyciągający. To właśnie one napędzają nasze działania oraz dodają intensywności. Z pewnością i Ty ich doświadczasz. Zdarza się jednak, że przeżywanie niektórych emocji przychodzi nam trudniej, a czasami bywa wręcz przeszkadzające.

Pozytywne emocje u zawodnika po zdobyciu bramki. Polepsz swoją grę i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.

W zależności od zabarwienia emocjonalnego, możemy przeżywać jedne z najlepszych albo najtrudniejszych chwil. Nie wspominając już o tym, że odczuwając emocje w ogóle możemy ich doświadczać.

Dlatego tak istotnym jest świadome rozumienie emocji. Dzięki temu możemy w pełni wykorzystywać ich potencjał, ale tak, aby nie dać się im obezwładnić. Dobra umiejętność przeżywania emocji oraz kontrolowania ich w kluczowych momentach sprzyja zachowaniu zdrowia psychicznego, dobrego samopoczucia a także odpowiedniego nastawienia.

Trening emocji - co możesz zyskać

W naszej współpracy skupimy się przede wszystkim na Twoich indywidualnych potrzebach. Oto przykładowe korzyści, dzięki którym poprawisz swoje wyniki: 

Zrozpaczony zawodnik otrzymuje żółtą kartkę. Polepsz swoją grę i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.
Wybuch pozytywnych emocji po wygraniu meczu. Polepsz swoją grę i umów się na trening mentalny lub konsultację u psychologa sportu.
"W sporcie emocje  jak burza - mogą cię przerażać, ale także sprawić, że poczujesz się żywy i w pełni zaangażowany." 
Usain Bolt

Jak psycholog sportu może Ci pomóc?

W naszej współpracy będziemy pracować nad Twoją samoświadomością oraz psychoedukacją, by jak najmocniej wesprzeć Twoje nowe postępy.

Przełamuj ograniczenia, doskonal umiejętności

Równolegle skupimy się na narzędziach oraz ćwiczeniach, które pozwolą Ci opanować budowanie celów wspierających Twój rozwój i realizowanie marzeń.

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.