Pierwsze spotkanie

Ciekawi Cię, jak wyglądają konsultacje z psychologiem sportowym?

Chcesz wiedzieć, jak przygotować się na pierwszą konsultację? Zobacz poniższe wskazówki. 

Dziewczyna pisze na telefonie maila do psychologa sportu.

Pierwszy kontakt

Żeby umówić się na konsultację musisz wykonać tylko jeden mały krok. Wystarczy, że wyślesz do mnie maila bądź wypełnisz formularz kontaktowy (na dole strony). Masz pytania? Dodaj je do wiadomości.

Umówienie spotkania

Po wstępnym kontakcie wspólnie ustalamy termin pierwszego spotkania. Możemy spotkać się na żywo (we Wrocławiu) bądź na konsultacji on-line.

Dziewczyna odpisuje na komputerze kiedy może się spotkać.
Dziewczyna czyta i podpisuje kontrakt z psychologiem sportu.

Kontrakt

Podczas pierwszej wizyty omawiamy to, co najważniejsze: Twoje potrzeby, oczekiwania i obawy.

Dla jasnej i czytelnej współpracy ustalamy także bazowe zasady, takie jak: termin, miejsce, częstotliwość spotkań, formę rozliczenia itp.

Konsultacje

W zależności od współpracy możesz skorzystać z konsultacji indywidualnych, szkoleń grupowych lub warsztatów. Spotkania prowadzone są w otwartej i przyjaznej atmosferze, nastawionej na Twoje potrzeby i Twój rozwój.

Dziewczyna jest na konsultacji u psychologa sportu i prowadzi rozmowę.

Zapraszam do kontaktu – chętnie wysłucham Twoich potrzeb.
Nasze spotkania mają charakter poufny.

Częste pytania
i odpowiedzi

Kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować

Jeśli jest to współpraca indywidualna często zachęcam klientów do spotkań w gabinecie. Jest to specjalnie dedykowana przestrzeń na prywatne rozmowy, gdzie nikt i nic nam nie przeszkadza. W zależności jednak od potrzeb nasze spotkania mogą odbywać się w klubie sportowym, na boisku czy on-line.

To w dużej mierze zależy od Twoich potrzeb i dyspozycyjności.

Z doświadczenia zalecam spotkania minimum raz w tygodniu. Po pierwsze pozwala nam to być na bieżąco z Twoimi wydarzeniami, myślami i emocjami. Po drugie łatwiej wtedy o zachowanie ciągłości treningu mentalnego. Dzięki temu możemy cały czas monitorować oraz modyfikować ćwiczenia w odpowiedzi na Twoje najświeższe doświadczenia. W skrócie – regularny trening przynosi szybszy rozwój.

Częstotliwość spotkań omawiamy indywidualnie.

Zazwyczaj konsultacja w gabinecie lub spotkanie on-line trwa 45-50 minut. W zależności jednak od charakteru i miejsca spotkań (np. w trakcie treningu, na zawodach) czas ten może ulec zmianie. Jest to jedna z rzeczy, którą omawiamy na wstępie i zawieramy w naszym kontrakcie.

Mile widziany jest zeszyt lub notatnik, w którym możesz zapisać swoje spostrzeżenia ze spotkań oraz nowo poznaną wiedzę. Przyda się także do Twoich ćwiczeń domowych. 

Moim (i zapewne Twoim) celem jest jak najszybszy rozwój Twoich kompetencji. Trenując mentalnie pomiędzy naszymi spotkaniami, sprawniej nabędziesz nowe umiejętności i szybciej je utrwalisz. Tak samo jak na treningu sportowym – praktyka czyni mistrza!

Masz pytania lub chcesz się umówić na konsultację?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Wyślij wiadomość, a odpowiem na nią od razu po przeczytaniu.